درمان ناتوانی جنسی

مشکلات زنان شامل : فقدان و يا کاهش ﻤﻴﻝ جنسی – مقاربت دردناک – اسپاسم عضلات صاف دهانه واژن – فقدان ارگاسم.

در ايران يکی از علل شايع مشکلات جنسی خجالت، شرم و حيا و عدم پرسش از پزشکان آگاه می باشد که در برخی افراد، بيماری به صورت مزمن شده و درمان آن نيز مشکلتر است و کسانيکه در ابتدای ازدواج يا قبل از آن تحت مشاوره قرار می گيرند موفق ترند.

 • انگشتر مغناطیسی

  انگشتر مغناطیسی Acupuncture Ring


  طب سوزنی چند هزارسال در چین سابقه دارد و در درمان بسیاری از بیماریها کاربرد دارد.زیرمجموعه این طب، مگنت تراپی ( درمان با نیروی مغناطیس) رنگ تراپی و دانه تراپی ( درمان با دانه گیاهان) است. پروفسور پاک در مسکو (مؤسس طب سوزنی سوجوک SUJOK ) تغییرات بسیار مفیدی را در طب سوزنی چینی اعمال کرد و از اصل شبیه سازی بیشتر استفاده کرد. دست و گوش انسان مانند ریموت کنترل بدن عمل می کند ( مانند ضبط ، تلویزیون ، ویدئو و... که با ریموت کنترل کار می کنند) و به جای این که روی نخاع یا دیگر اعضای بدن سوزن یا مگنت بگذاریم ( چون احتمال خطر وجود دارد) درمان را روی دست یا گوش که ریموت کنترل بدن است، انجام می دهیم.
  همانگونه که در شکل ملاحظه می کنید،
  انگشـت کوچک و اشــــاره مانند دستهـا، انگشت میانـی و حلقـه ماننـد پاها،انگشت شست ماننـد سروگردن وکف دست مانند شکــم و سینـه هاست. به عـنـوان مثــال انگشتـان از سه قسمـت تشکیـل شده اند، مانند دست یا پا که هرکـدام از سه قسمت تشکیـــل شده انـــد.انگشـت شسـت از دو قسمت ماننـد سـر وگــردن، کف دست از یک قسمت ماننـــد شکم و سینه تشکیــــل شده اند. حال قسمت هــای مختـــلف بـدن رامی تــوان روی دست پیدا کــرد. گوش نیـز شباهـت بسیــار زیادی به جنیــن در رحــم مادردارد.
  فرماندار اصلی بدن مغز است که توسـط نخـاع به قسمـــت های مختـلـف دستـــور می دهد. مسیـر نخاع را مـی تـوان روی خط وسط انگشــــت اشـاره ( در آقایـــان دست چــپ و در خانمــها دست راســت) انطباق داد. در حالت عادی مسیر نخــاع از سمت ناخـن ها به سـوی انتــــــــــهای انگشتان حرکت می کند، یعنی ابتدا قطب مثبـــت (شمالN) و سپـس قطب منفـــــی (جنــــوب S) است.حـــال به کمــــک دو انگشتر با نیروی مغنــــاطیســی مشخص می توان این مسیــــــر را خنثی یا تقویت نمــــود (یعنـی کمک می کند که به اراده خود تسلــط داشته باشیـــد). برای خنثــی نمودن این مسیـــر قطب منفی S را روی اولیـــــن مفصل انگشت اشاره نزدیک به ناخـن و قطب مثبت N را روی دومیـــن مفصل قرار می دهیــم، در نتیجـه پیامـی که مغــــــــز توسـط نخاع به قسمت های مختلف بدن می فرستــد به کمک ایـن دو نیـــرو خنثـــی می شود و موجب تقـویت اراده فـــرد جهت دفع بیمــاری شده ( در ترک خـودارضایی بسیــار قــوی عمـــل می کنـــد و در مـدت کوتـاهــــی شخـص استمنـــاء را ترک می کنـد.کافــــی است مسیر نخـاع را ماننـد شکل پاییــن خنثــی کنید) و مابقــــــی درمان توسـط پزشـک مشـــاور تکمیـل می گردد. سالهاست که از این تکنیــک در درمـان بیمــاریـهــای جنســـی آقایان و خانمها (لیبیدو) استفـاده می شود. در درمان ناتوانی های جنســی جهت مگنت را تغییر دهید ، یعنــی قطب مثبت N را روی اولیــن مفصــل انگشت اشاره نزدیک به ناخـن و قطب منفـــی S را روی مفصـــل دوم قـــرار میدهیـــد. علت اکثـــر بیمـاری های جنســـی ضعف عضـو و روح است که بـه کمک ایــن دو مگنــت مــی تـوان ضعف روحـی روانی را تقــویت نمود و با مشورت پزشک بیمــــــاری راکاملا"بهبــــــودبخشید.
  طریقــه استفــــاده : روز اول دو ساعت، روزانه یک ساعت اضافه کنید تا حداکثر 8 ساعت، به مدت دو ماه ادامـــه دهیــد. تا یک ساعــت پس ازخـارج نمــــــــودن انگشتر، به دست خود آب نزنید.

  هشدار:چنــانچـه دچار تهـوع، استفــراغ، سرگیجـه، نگــرانـی یا تشویش شدیـد، به این دلیـل است که مگنت ها را برعـکـس استفــاده کــرده اید و باید آنها را جابجـــا کنید.

   

   

   

  پیوستها:

  سایز آلت تناسلی|واریکوسل|پرواکستندر|عدم نعوظ|وازکتومی|برگشت وازکتومی|میکروپنیس|ناتوانی آقایان|ناتوانی جنسی

   

 • تقویت نعوظ با شاک ویو

  تقویت نعوظ با شاک ویو

  انقلابی نوین در تقویت نعوظ با شاک ویو
  شاک ویو برای تقویت نعوظ روش درمانی بسیار جدیدی ست. برای سالها شاک وبو در حیطه هاى مختلف پزشکى از جمله ارتوپدى، ارولوژى، درماتولوژی استفاده شده است. در حال حاضر امیدهاى تازه اى برای تقویت نعوظ با شاک ویو ایجاد شده است.

  تاریخچه شاک ویو
  همه ما با موج انفجار اشنایی داریم . در انفجارها امواج صوتی تولید می شوند و در صورتی که سرعت این امواج از سرعت صوت بیشتر باشد ایجاد انرژی می کند.این انرژی چنان قدرت دارد که قادر است به درون بافت های بدن نفوذ کرده و آن را از بین ببرد.

  دانشمندان از این خصوصیت امواج استفاده کردند تا در صنایع و پزشکی استفاده کنند. در حال حاضر بسیاری از صنایع از قدرت تخریب این امواج استفاده می کنند.

  شاک ویو در حقیقت یک انفجار الکتریکی کنترل شده برای هدایت انرژی امواج به داخل بدن است.

  در سال 1980 اولین دستگاه سنگ شکن با این تکنولوژی به بازار آمد. تا قبل از آن تنها راه درمان سنگ های کلیوی انجام جراحی بود. به عبارت دیگر تنها راه درمان سنگ های کلیوی استفاده از چاقوی جراحی و انجام یک جراحی وسیع و دراوردن سنگ بود. می توان تصور کرد که بیماران با کلیه های سنگ ساز و غیر قابل دفع به چه دردسری می افتادند. تکنولوژی شاک ویو به راحتی به درون بافت نفوذ کرده و سنگ را از درون متلاشی می کند.

 • دستگاه کششی تناسلی

  دستگاه کششی تناسلی( Golden Erect)

   

  GEXL

  جدیدترین دستگاه در اروپا جهت درمان ناتوانی جنسی ،افزایش سایز و اصلاح انحراف آلت تناسلی مردان است .

  روش استفاده :

  1-شرح:

  دستگاهی است که موفق به دریافت گواهینامه شورای اروپا(نوع 1)اهدا شده از مسئولیت بهداشتی اتحادیه اروپا گردیده است.GEXLاز یک حلقه پلاستیکی در پایه ،دو گیره فلزی و یک قطعه فوقانی پلاستیکی تشکیل شده است که بر رویاین قطعه یک نوار نصب می شود .قطعات پلاستیک غیر قابل اشتعال هستند.

  توجه: برا سهولت لغزندگی بهتر است بین قطعات فلزی دستگاه از مقدارکمی روغن استفاده شود .

  2-انواع GEXL

  GEXL:برای آلت 10 سانتیمتری در حالت نعوظ.
  Mini GEXL:برای آلت 6 تا 10 سانتیمتری در حالت نعوظ.
  Gold GEXL (برای اشخاصی که حساسیت دارند):برای آلت از 10 سانتیمتر به بالا ، در حالت نعوظ.

  3- موارد درمانی :

  بلندتر شدن آلت بدون جراحی ،درمان انزال زودرس و عدم نعوظ ، اصلاح انحرافات آلت بدون جراحی ، درمان بیماری پیرونی (peyroni)،معالجه پس از عمل جراحی بلند شدن آلت ، جراحی اصلاحی و بازسازی، درمان بیماران دیابتی .

  توجه: اگر دقیقا توصیه ها را در نظر بگیرید ، هیچ عوارض جانبی ندارد . کسانی که دچار انزال زودرس یا عدم نعوظ هستند و احتیاج به تقویت بافت اسفنجی آلت دارند،کافی است هفتهای یک یا دو بار به مدت 4 تا 8 ساعت از دستگاه استفاده کنند مابقی درمان می بایست توسط پزشک تکمیل گردد .

  4- سایز آلت :

  به کمک یک متر خیاطی ، طول و قطر آلت را در حالت خوابیده و نعوظ اندازه گیری کنید . اندازه ها را برروی برگه جدول پیشرفت یادداشت کنید

  جدول پیشرفت
  ماه
  تاریخ
  طول آلت در حالت نعوظ
  طول آلت در حالت معمولی
  0
       
  1
       
  2
       
  3
       
  4
       
  5
       
  6
       
  7
       
  8
       

  5-سایز اولیه دستگاه:

  اندازه اولیه GEXL؛9سانتیمترو Mini GEXL؛ 6سانتیمتر است .دستگاه را از کناره پائینی حلقه تا کناره بالائی محور فلزی اندازه گیری می کنند .
  اندازه اولیه دستگاه را برای شروع درمان محاسبه کنید . از اندازه آلتتیان در حالت نعوظ 4 سانتیمتر کم کنید . به مثال زیر توجه کنید .(در صورت انحراف 5 سانتیمتر کم کنید)
  6cm=سایز اولیه دستگاه<=10cm-4cm=6cm(آلت در حالت نعوظ)
  اکنون می بایستی اندازه دستگاه را تنظیم کنید تا با سایز شخصی خود که محاسبه کردید یکی باشد . ابتدا پایه پلاستیکی بالائی را بکشید . سپس با پیچاندن قطعه فلزی ، اندازه لازم جهت رسیدن به سایز مورد دلخواه را اضافه کنید.اگر سایز شخصی محاسبه شده کوچکتر از سایز اولیه دستگاه باشد ، می بایستی درمان را با سایز کوچک دستگاه شروع کنید.

  6- زمان سازگاری :

  مدت استفاده
  سایز دستگاه
  روز
  3 ساعت در روز
  سایز اولیه دستگاه
  هفته اول
  6 ساعت در روز
  0/5cm؛به هر طرف اضافه کنید
  هفته دوم
  8 ساعت در روز
  0/5cm؛به هر طرف اضافه کنید
  هفته سوم

  7-پیشرفت:

  ار هفته چهارم به بعد شما میتوانید از دو روش زیر استفاده کنید:

  8ساعت در روز
  هر 7 روز ، نیمcm ، به هر طرف اضافه کنید
  روش کلی (توصیه شده)
  4 ساعت در روز
  هر 3 روز نیمcm، به هر طرف اضافه کنید (در صورت داشتن شغل فعال فیزیکی )
  روش خاص

  لزومی ندارد که ساعات استفاده ، پی در پی باشند . با توجه به نیازتان به آلت استراحت بدهید و در ضمن استراحت ،آن را ماساژ دهید.
  از ماه سوم به بعد ، دستگاه را کم کم به سمت بالا ببرید . هر 10 الی 15 روز ،0/5 cm اضافه کنید .لزومی ندارد برای هر مرحله نیمcm را یکدفعه اضافه کنید ، این کار را به تدریج انجام دهید . در اولین روز ؛0/3چند روز بعد 2/0cmدیگر را اضافه کنید .
  استفاده از روش خاص ، نتایج را به کندی و اختصار پیش می برد.

  8-استفاده از GEXL:

  کش سیلیکونی را درون دهانه جای دهید ، استفاده از آن اجباری است . توصیه می شود دور آلت را با گاز یا پنبه بپوشانید. هنگامی که آلت در حالت خوابیده است ؛ کلاهک آلت را رها سازید . سپس ، آلت را خارج کنید تا در حالت خوابیده ، به صورت کشیده بماند .
  اکنون انتهای کش سیلیکونی را در دهانه های پایه ی پلاستیکی بالائی وارد کنید . کش به شکل حلقه در می آید. آلت را داخل حلقه نید و بگذارید کلاهک بر روی پایه بالائی جای گیرد . دست چپ خود را بر روی پایه ی بالائی بگذارید و کمی فشار دهید تا دستگاه کمی کوتاه تر شود .
  با اعمال فشار به وسیله دست چپ و انگشتان دست راست ، کلاهک را از نوار سیلیکونی خارج کنید تا اینکه لبه کلاهک بالای نوار قرار گیرد .
  به کمک دست چپ ، کلاهک را نگهدارید . با کشیدن از هر طرف کم کم شروع به کوتاه کردن نوار سیلیکونی کنید . کشیدن پوست به سمت پایین ؛ (البته به زیر و روی آن)را آهسته انجام دهید تا از نیشگون ها و تا خوردن های احتمالی سر کلاهک جلوگیری شود .
  نوار می بایست کلاهک را آنقدر محکم نگه دارد تا در نرود ، اما تا جائیکه دردناک نشود . با دست راست ، نوار را به سمت شکافهایی که در پشت پاه بالائی قرار دارد ؛ ثابت و محکم کنید . اما به سمت پائین فشار ندهید تا نیشگون نگیرد .مطمئن شوید که هیچ تا خوردگی در راس کلاهک وجود ندارد . در غیر اینصورت ، پوست را به سمت بالا بکشید .

  9- روش استفاده از GEXL :

  صبور و مرتب باشید این راهی است برای کسب نتایج بهتر . روز اول برای عادت کردن 10 مرتبه دستگاه را بپوشید و در بیاورید .هر دو ساعت یکبار باید دستگاه را برای دقایقی در بیاورید و اجازه دهید تا بافتهای آلت استراحت کنند و استراحت ها اجباری هستند . در مراحل پیشرفته ، هر 90 دققه یا هر 60 دقیقه استراحت دهید . در هنگام استراحت ، به آرامی آلت را ماساژ دهید .

  توصیه می شود ، در هنگام استفاده از دستگاه آن را به سمت بالا با کمی انحراف به یک سمت بپوشید. از شورت و شلوارهای گشاد استفاده کنید . هر 4 روز یکبار ، دستگاه را تمیز کنید . اگر بین 15 روز تا یک ماه از دستگاه استفاده نمی کنید ، درمان را با کاهش یک سانتیمتر نسبت به اندازه ای که در آن بودید شروع کنید . سپس بهد از 5 روز استفاده نیم سانتیمیر به آن اضافه کنید . مجدداً بعد از 5 روز استفاده دوباره نیم سانت اضافه کنید , سپس مانند سابق ادامه دهید.

  10-موارد خاص:

  الف) اصلاح انحراف : شما باید دستگاه را در جهت عکس احراف بپوشید . استفاده از آن برای 6 تا 8 ماه توصیه می شود . نتایج مثبتی که حاصل می گردد بیش از هفتاد درصد می باشد .
  ب)بیماری پیرونی :مانند اصلاح انحراف عمل کنید . در عین حال توصیه می شود که به موازات آن از یک درمان دارویی با مشورت مشاور استفاده شود .
  ج)جراحی آلت : به توصیه های پزشکتان توجه کنید و از هفته سوم و یا چهارم بعد از عمل ، از دستگاه استفاده کنید .
  د)Golden Erectو درمان هورمونی : رشد سریعتر و قابل توجه تر وقتی بدست می آید که همراه با تستوسترون و زیر نظر پزشک باشد . درمان هورمونی مستلزم پیگیری پزشک معالج می باشد همزمان نیز بایدآزماشات انجام شود تا برخی بیماریها حذ شوند . جهت اطلاعات بیشتر به پزشک مشاور مراجعه شود .
  ه)واریکوسل : حلقه پایه را با یک محافظ جلو و عقب پوشش دهید .

  11- احتیاط :

  در هنگام ورزش و دفع ادرار و اجابت مزاج ، دستگاه را در بیاورید .

  اگر هنگام استفاده از دستگاه ، احساس درد یا کبودی کردید آنرا در بیاورید ، کلاهک آلت را ماساژدهید و پس از 20 دقیقه مجدداً آنرا بپوشید .

  در صورت آزار پایه ی کلاهک ، توصیه می شود از پوشش مضاعف استفاده کنید ، یکی دور کلاهک به شکل گاز یا پارچه کتان و دیگری در بیخ آلت .

  اگر در حالت نعوظ هستید ، نگران نباشید زیرا کاملاً طبیعی است که آلت در برود و از دستگاه خارج شود .وقتی دستگاه را در می آورید متوجه حس عجیب و ناراحتی و یا خواب رفتگی می شوید . طبیعی است ، این مربوط می شود به سستی بافتهیی که تحت فشار کمی بودند ، و نیز طبیعی است که هر دو ساعت کم وبیش احساس نارحتی کنید . این به معنی آن است که باید بافتها را شل کرد . بهتر است دستگاه را در بیاورید و مدتی رو ی کلاهک و بدنه ی آلت را بمالید .(دو دقیقه کافی است)سپس دستگاه را مجدداً بپوشید .

  گاهی پیش می آید که دستگاه به دلایل نا مشخصی ، بیش از روزهای گذشته شما را اذیت می کند . نگران نباشید . فردای آن روز ،همه چیز دوباره طبیعی می شود.

  اگر دچار کمی ورم بر رویکلاهک می شوید ، نگران نشوید . این امر به احتباس مایع (به دلیل کشش آلت ) مربوط می شود و با مالش کلاهک با انگشتان ، از بین میرود.

  اگر جراحت یا زخمی دارید و یا در صورت داشتن بیماری جنسی ، تا طی دوره کامل معالجه و درمان ، از دستگاه استفاده نکنید .مهم : استفاده از داروهای درمان طاسی ، داروهای ضد افسردگی ، و برخی از داروهای خواب آور و آرام بخش می تواند باعث کاهش رشد آلت شوند .

  12- پمادها:

  آنها را به روش پیش گیرانه تهیه کنید. در صورت حساسیت و یا زخم به مدت یک هفته از دستگاه استفاده نکنیدو در این زمان از پماد هیدروکورتیزون یک بار در روز و از مخلوط ویتامین A+DوZincoxideدو بار در روز به مدت یک هفته استفاده کنید .

   

  پیوست ها:


  دکتر خوب درمان انزال زود رس|وازکتومی|درمان عدم نعوظ|درمان زود انزالی|برگشت پذیری وازکتومی|

 • مشاوره جنسی

  اختلالات جنسی وروشهاو داروهای مناسب(Sex Counsulting)

  بر طبق آمار در آمرﻴﻜﺎ از هر ده نفر مرد سه نفر و از هر ده نفر زن چهار نفر دارای مشکلات جنسی هستند.


  مشکلات مردان شامل : انزال زودرس – اختلال در نعوظ – فقدان و يا کاهش ميل جنسی – انزال ﺩﻴﺭرس – سايز آلت تناسلی.

  مشکلات زنان شامل : فقدان و يا کاهش ﻤﻴﻝ جنسی – مقاربت دردناک – اسپاسم عضلات صاف دهانه واژن – فقدان ارگاسم.

  در ايران يکی از علل شايع مشکلات جنسی خجالت، شرم و حيا و عدم پرسش از پزشکان آگاه می باشد که در برخی افراد، بيماری به صورت مزمن شده و درمان آن نيز مشکلتر است و کسانيکه در ابتدای ازدواج يا قبل از آن تحت مشاوره قرار می گيرند موفق ترند.

   

  پیوست ها:


  دکتر مجرب درمان زود انزالی|درمان عدم نعوظ|برگشت پذیری وازکتومی|متخصص میکرو پنیس|درمان انزال زود رس|درمان مشکلات جنسی|

 • وازکتومی در تهران

  وازکتومی در تهران


  از سال 1974 میلادی روشی برای پیشگیری از بارداری، بدون استفاده از تیغ جراحی در چین ابداع شد که در سال 1986 به دلیل عدم داشتن عوارض بعنوان روش استاندارد در دنیا با عنوان وازکتومی مطرح شده است. در این راستا مطب دکتر سعید محمدزاده یکی از اساتید دانشگاه و مربی ارشد وازکتومی سالهاست که در حال ارائه خدمات به هموطنان عزیز ما در تهران می باشد.

  قابل ذکر است در مطب رسالت ( سمنگان ) تمام امکانات از جمله اتاق عمل مجهز برای انجام وازکتومی وجود دارد که مراجعین عزیز می توانند با خیال آسوده در محیطی سالم و امن برای انجام وازکتومی اقدام نمایند. قابل ذکر است با عنایت به سالها تجربه دکتر سعید محمدزاده در راستای انجام وازکتومی و انجام نمونه های موفق بسیاری، شما عزیزان می توانید با اطمینان و خیالی راحت به این مرکز مراجعه نمایند.

  قابل ذکر است انجام وازکتومی در تهران، و توسط مربی ارشد وازکتومی و استاد دانشگاه، روشی مطمئن و بدون عوارض برای انجام پیشگیری می باشد که تعداد زیادی نمونه موفق را شامل شده است و همواره رضایت مراجعین در الویت کاری برای این مطب بوده و می باشد. قابل ذکر است مطب شماره 2 دکتر سعید محمدزاده نیز در خیابان سهرودی برای خدمات دهی بیشتر به هموطنان عزیز راه اندازی گردید.

   برای انجام مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

  تلفن همراه : 09121464661

  مطب 1 : 77455812-021 | 77806668-021 

  مطب 2 : 88768602 _ 88767449

   

  پزشک وازکتومی در تهران

  دکتر وازکتومی در تهران

  متخصص وازکتومی

  پزشک وازکتومی در تهران