تهران ، میدان رسالت ، ابتدای خیابان سمنگان ، پلاک 570 _ تلفن: 77455812 -77806668

درمان خودارضایی

 • انزال زودرس

  — انزال زودرس
  —یک شریک جنسی جدید و در موقعیت های خاص
  —مدت زمانی طولانی باشد که فرد ارگاسم نشده باشد.
  —اضطراب، احساس گناه، یا افسردگی
  —قطع مصرف نوشیدنی هاي الكلي
  —مشکلات هورمونی
  —آسیب های جسمی
  —عوارض جانبی بعضی داروها
  انـزال زود رس بـه انـزالی غیر قابل کنترل گفته می شود که قـبـل از نـزدیـکـی و انـجـام رابطه ی جنسی و یا مدت زمان بسـیـار کـمـی پـس از آن بـا میزان تحریک  کم و خلاف میل فـرد انـجـام گیـرد.
  —
  —مدت زمان لازم برای اینکه یک مرد به ارگاسم برسد بین3تا10دقیقه  (بسته به سن وشرایط جسمی فرد)متغیروبطور متوسط 5 دقیقه برای مردان جوان است.

   

   بطور کلی انزال زودرس در جوانان و بویژه در افراد تحصیل کرده شایعتر است.

  عوامل انزال زود رس

  —یک شریک جنسی جدید و در موقعیت های خاص
  —مدت زمانی طولانی باشد که فرد ارگاسم نشده باشد.
  —اضطراب، احساس گناه، یا افسردگی
  —قطع مصرف نوشیدنی هاي الكلي
  —مشکلات هورمونی
  —آسیب های جسمی
  —عوارض جانبی بعضی داروها
   
   
  پیوستها:
  وازکتومی |برگشت وازکتومی| خودارضایی|استمناء|ویاگرا |لارگو|زولوفت|تستوسترون|جینسینگ|تریبولس |سقنقو|دستگاه شوک ویو|اولترا سوند تراپی
 • انزال زودرس و درمان آن

  انزال زودرس Premature ejaculation

  انزال زودرس اغلب بخاطر آگاهي نداشتن از مكانيسم حسي ونقاط حساس بدن است دو شريك جنسي بايد يكديگررابشناسند .

  اغلب اين افراد مسائل روانشناسي عمده اي ندارند بعضي ازاين دلائل عبارتند:

  اضطراب ،هيجان ، تجربه هاي منفي مانند استمنا سريع وروابط جنسي نامشروع وغيره

  درمان:

  به كمك درمان هاي روانشناسي جنسي هشتاد تانود درصد اين مردان بهبود مي يابند.

  اقدامات ديگر جهت بالا بردن زمان انزال عبارتند از :

       استفاده ازبيحس كننده هاي موضعي درقسمت تحتاني نزديك به سر آلت ده دقيقه قبل ازنزديكي

  تكنيك توقف وشرع Stop- Start technique

  دراين متدمرد درمرحله نزديك انزال حركات جنسي را متوقف وپس از فروكش كردن احساس انزال حركات راادامه مي دهد واين كارچندبارتكرار مي كند وسپس اجازه مي دهد انزال صورت گيرد بااين روش فرد پس ازمدتي مي تواند زمان انزال خودرا بالا ببرد.

  تكنيك فشردن  Squeeze technique

   

  روش فشردن دردهه ي 60 ميلادي توسط مسترزوجانسون ارائه شد. دراين متد فرد ويا شريك جنسي وي راازلحاظ جنسي به آرامي تحريك مي كند، سپس هنگامي كه فرد به نزديك لحظه انزال رسيد ،باانگشت هاي نشانه وشصت حلقه اي به دور آلت درست مي كندومحكم آنرا مي فشارد تا وقتي كه فشار جنسي فروكش كند. سپس مجددا مراحل بالا را براي سه بار تكرار مي كند ودفعه سوم اجازه انزال را مي دهند. باتكرار 1تا2 مرتبه درهفته كنترل جنسي آنها بالا مرود وزمان نزديكي را مي تواند افزايش دهند.

  داروها

  گاهي دردرمان انزال زودرس پزشكان متخصص از داروهاي ضدافسردگي مانند كلوميپرامين، فلوكستين وغيره استفاده مي كنند.

   

  پیوست ها:


  درمان اختلالات جنسی|درمان بی میلی جنسی|درمان عدم نعوظ|متخصص درمان عدم نعوظ|افزایش میل جنسی|

   

 • خود ارضایی در کودکان

  در دوره نوپایی ، بچه ها همزمان با رشد عمومی و آشنایی بیشتر با محیط اطراف به کشف نقاط مختلف بدن خود پرداخته و در می یابند که لمس بعضی از نقاط بدن با لذت همراه است. خود ارضایی در کودکان چیزی بیش از کنجکاوی در 

 • خودارضائی (استمناء)، راه درمان و عوارض آن

  خودارضائی (استمناء)، راه درمان و عوارض آن

  خودارضائی چیست؟


   

  ارضا شدن به صورت غیرعادی به واسطه تحریک مجازی توسط عکس فیلم و یا شخصیت و انجام سکس خیالی در ذهن را خودارضائی مینامند. یکی از بارزترین مشکلات جوانان به خصوص در ایران به علت نیاز میل جنسی و عدم دسترسی به جنس مخالف برای ارضاشدن این غریزه پدیده خودارضائی می­باشد. این پدیده در زنان 20 درصد بیش از آقایان است اما ضررهای وارده بر جسم و روان مردان تا 50 درصد بیش از زنان است. برحسب لذت و امنیت خاطر و مهیا بودن محیط و سهولت انجام این عمل اعتیاد به آن بسیار زیاد است و ترک آن بسیار سخت. هرگونه خارج شدن اسپرم یا مایع نخاعی از آلت مردانگی به واسطه خودارضائی باعث میشود تا انرژی زیادی از بدن به هدر رود. خواب­آلودگی، احساس خستگی، بی­حوصلگی و عدم تمرکز ذهن را می­توان از مهمترین مشکلات روانی این عمل به شمار آورد.

  پیوست ها:


  دکتر مجرب درمان زود انزالی|متخصص وازکتومی|متخصص ناتوانی جنسی|درمان عدم نعوظ|درمان بی میلی جنسی|

 • درمان استمنا

  برای درمان درمان استمنا مراحل زیر را انجام دهید.

  مرحله اول: تصمیم گیری
  قبل از هر چیز شما باید واقعا تصمیم به ترک آن گرفته باشید. چون شما این مطلب را میخوانید معلوم است مرحله اول را طی کردید! اما باید بگم این مهمترین مرحله است تا شما از ته دل تصمیم به ترک نگرفته باشید هیچکس نمیتواند شما را وادار به این کار کند. پس اگر هنوز دو دل هستید همین الان تصمیمتون رو نهایی کنید.
  مرحله دوم: پاکسازی
  تمامی عکس ها و یا فیلمها و … که به نظر شما باعث تحریک شما میشود را باید دور بریزید. و یا اگر در کامپیوتر است آنرا کامل پاک کنید ( نه توی سطل آشغال ویندوز که بتوان دوباره به آن دسترسی پیدا کرد!!!). هیچ چیزی که باعث تحریک شما میشود نباید در دسترس شما باشد!
  مرحله سوم: شناسایی زمان انجام خودارضایی
  شما باید ببینید چه موقع اقدام به خودارضاییمینمایید. منظورم اینه که شب وقتی تنها هستید و یا در طول روز و یا در حمام و ….
  این مرحله نیز مهم است زیرا با اینکار میتوانید بفهمید کی به سراغ این عمل میروید و میتوانید با برنامه ریزی از آن جلوگیری کنید.
  مرحله چهارم: پر کردن برنامه
  اگر شما در طول روز این کار را انجام میدهید یعنی در روز شما وقت آزاد زیاد دارید پس باید وقت خودتون رو با کارهای دیگه پر کنید چون اگر بیکار بمونین دیر یا زود شما میخواین دوباره به عادت خودتون برگردید. اگر در شب است یعنی روزها کم فعالیت دارید و شب خوابتان نمیگیرد پس این کار را انجام میدهید حتی بعضی اوقات برای پر کردن وقت این کار را میکنید! اگر در حمام پس باید حمام رفتنتان را کوتاه کنید و همچنین یه نشانه مثلا به دستتون ببنید که یاد خدا بیوفتید و اینکارو اونجا انجام ندید.
  مرحله پنجم: شمارش روزهایی که پاک بودید! (پشت سر هم!)
  روزهایی رو که پاک ماندید و خود ارضایی نکردید را برای خودتان در جایی علامت بزنید. مثلا بشمارید این دفعه یک هفته پاک بودم ولی اگر دوباره شیطون گولتون زد (!) باید شمارش را از اول شروع کنید.
  مرحله ششم: تنبیه!
  هر باری که شما دوباره خودارضایی کردید باید خودتون رو تنبیه کنید! تنبیه هر کس فرق میکنه مثلا به ازای هر بار تکرار این عمل ۵۰۰۰ تومان به صندوق صدقات انداخته و ۳ روز اضافه سر کار بروید و ۵۰ تا شنا در خشکی!! البته هرچی تنبیه سختتر باشه مطمئنا بهتره چون بیشتر جلوی شما رو میگیره! به هیچ وجه تنبیه کردن خودتون فراموش نشه! به هــــــــــــــــیچ وجــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !
  هرباری که شما وسوسه میشین خودارضائی کنید بی اراده یاد تنبیه خواهید افتاد و به این فکر میکنید که آیا می ارزد؟! و اگر تنبیه سخت باشه پشیمون میشوید پس تنبیه باید سخت باشد.
  مرحله هفتم: جایزه!
  برای خودتون جایزه نیز در نظر بگیرید! مثلا بگویید اگر بیش از ۲۰ روز پشت سر هم پاک بودم میروم و یک ادکلن جایزه برای خودم میگیرم! و یا هر چیزی که شما را خوشحال میکند! ببینید چه چیزی دوست دارید جایزه بگیرید و به ازای پاک بودن آنرا به خود جایزه دهید!
  -مرحله هشتم: استمناء می کنم اما بعداً:
  زمانی که عوج شهوت بودید و تصمیم قطعی به خودارضائی داشتید به خودتان بگویید: باشه این کار رو می کنم اما توی یک موقعیت بهتر ، یه وقت دیگه ، یه ساعت دیگه،یا یه روز دیگه
  با این روش شیطان درونتون رو سر کاربزاری
  اگر بازهم نتونستید طاقت بیارید...
  در این مواقع باید هر چه زودتر خودتون رو از تنهایی در بیارید! یا برید بیرون از خانه و یا برید پیش کسی. مطمئنا بعد از اینکه رفتید خوشحال میشوید که خوب شد خودارضایی نکردم. گاهی اوقات شما در یک لحظه با تمام وجود وسوسه میشوید اما کافیه برای یک ثانیه از آن حال و هوا دور شوید تا دیگر این کار را نکنید.
  به گفته یکی از دوستان بازدیدکننده که پس از چندین سال تصمیم به ترک خودارضایی گرفته بود, در زمان اوج (زمانی که برای خودارضایی وسوسه میشد) با مراجعه به این وبلاگ و خواندن مطالب از آن حال و هوا بیرون آمده و دیگر تمایلی برای خودارضایی احساس نمیکرد. شما هم میتوانید زمانی که احساس کردید ممکن است خودارضایی کنید مطالب بخوانید تا روحیه بگیرید!
  مرحله نهم: اعلام نتیجه!
  شما مرحله به مرحله کار خودتون رو میتونین اینجا اعلام کنید و اگر دچار شکست شدید علت آنرا از نظر خودتون بیان کنید تا بیشتر بتوان کمکتون کرد. اگر ترک این عادت زشت رو گروهی انجام بدیم موفقیت بیشتر خواهد شد. پس اگر حرفی در این رابطه داشتید در قسمت نظرات همین پست ارسال کنید.
  همانطور که گفتم ماه اول سختترین ماه است و بعد از کم کم عادت خواهید کرد پس شما فقط یک ماه این مراحل را در پیش بگیرید تا به قدرت خودتون در ترک آگاه شوید!
  این موضوع را نیز بدانید که هر وقت جلوی ضرر رو بگیرین منفعته پس نگین به خودتون که من چند ساله دارم خود ارضایی میکنم پس آب از سر من گذشته! همین امروز ترک کنید!
  مرحله دهم: تلاش واستمرار:
  هر بار که زمین خوردید دوباره پاشید نگید نگه دیگه نمیشه ما اینکاره نیستیم ، این از حرفای شیطانه – تلاش و امید رو از مورچه یاد بگیریم
  شما ۳ بار در روز نماز میخوانید پس باید ۳ بار در روز وضو داشته باشید. برای وضو نیز نباید جنب بود پس شما برای این نمیتوانید خودارضایی کنید و خود این عمل یک بازدارنده بسیار قوی است و در ضمن آرامش عجیبی نیز پیدا میکنید و ذهنتان از افکار آلوده پاک خواهد شد. همین پاک شدن ذهن خیلی مهم است زیرا ذهن خیلی از ما جوونها فیلمهای مبتذل پر کرده است و کثیف کرده است با خواندن نماز و قرآن ذهن پاک شده و از شر این افکار که ما رو به خود ارضایی میکشونن رها میشویم.

   

 • روشهای مقابله با زودانزالی

  روشهای مقابله با زودانزالی  زود انزالی یکی از دغدغه های اصلی مردان و در ارتباط با آن دغدغه اصلی زنان نیز می باشد . به طور کلی زود انزالی به رابطه_جنسی گفته می شود که در کمتر از 118 ثانیه صورت بگیرد . زود انزالی مشکلی است که در تبعات آینده مشکلاتی همچون افسردگی پرخاشگری و گاها حتی باعث طلاق بین زوجین می شود .


  ⁉️علت زود انزالی چیست , راههای درمان زود انزالی , چگونه دیر ارضا شویم؟


  بهترین مدت زمان برای یک رابطه جنسی
  زمان مشخصی برای زود انزالی وجود ندارد به طور کل تمام پزوهشگران پزشکی بر این موضوع مشترک موافق هستند که هر فردی با توجه به نوع رضایتمندی خود در رابطه میتواند مدت زمان متفاوتی را تجربه کند . اما در صورتی که مرد در مدت زمان کوتاه وقبل از به ارگاسم رسندن همسر خود ارضا شود می توان گفت این فرد دچار زود انزالی شده است


  ⁉️علت زود انزالی چیست و چه پیامدهای را دارد؟

  معمولا زود انزالی به دو دسته تقسیم می شود

   . دسته اول : بر اثر مسائل روانی همچون افسردگی , اضطراب , احساس گناه و... می باشد و در دسته دوم می توان گفت مشکلات پزشکی وجود دارد به مانند : کمبود هورمون مردانه , آسیبهای جنسی و عوارض استفاده از قرص های جنسی می باشد در هر دو مورد بهتر است به پزشک مراجعه کنید . برای دسته اول معمولا پزشک ابتدا به صورت جداگانه با هریک از زوجین گفتگو میکند . چراکه زود انزالی دلالیل مختلفی دارد و ممکن است علت روانی و یا حتی ترس از زود انزالی باشد که مهمترین عامل در زود انزالی است . و برای دسته دوم معمولا با تجویز داروهای هورمونی مشکل بیمار حل خواهد شد .


  روشهای دیر انزالی
  یکی از بهترین روشها تسلط بر ذهن است
   برای این کار میتوان در هنگام یجاد نزدکی و زمانی که احساس کردید در حال ارضا شدن هستید حواس و فکر خود را به گونه ای به جای دیگه ای به یک خاطره ای و یا هر چیزی که باعث شود از فکر ارضا شدن خارج شوید مشغول کنید


  استفاده از کاندوم می تواند بسیار مفید باشد .
   کاندوم باعث کاهش تحریک آلت_تناسلی می شود و در نتیجه علاوه بر دیرتر ارضا شدن شما باعث جلوگیری از انتقال بیماریهای جنسی خواهد شد

  استفاده از داروهای دیر انزالی
  متاسفانه عوارض بسیار بالایی و گاها باعث نازایی می شود . حتما با تجویز دکتر اقدام به مصرف داروهای دیر انزالی کنید


  روش دیر انزالی به سبک ماستر و جانسون
   این روش معمولا روی ذهن و نحوه کنترل احساسات تمرکز می کند . سبک مورد نظر را می توانید در کلاسهای خصوصی آموزش روابط_زناشویی فرا گیرید


  استفاده از کرم و اسپرهای که باعث بی حس شدن آلت تناسلی می شود
   در این روش با استفاده پمادهای که در داروخانه ها قابل تهیه است روی آلت تناسلی مالیده میشود و پس از مدتی کوتاه باعث ایجاد بی حسی می شود . این موضوع را حتما در نظر بگیرید بعد از ارضا شدن حتما آلت تناسلی خود را خوب با صابون بشوید و حتما با تجویز دکتر از این نوع کرم ها استفاده کنید . چراکه عوارض جبران ناپذیری دارند .

  ایجاد وقفه در زمان ارضا شدن
  در این روش هر زمان که احساس کردید به مرحله ارضا رسیدید حدود 3 الی 5 دقیقه بین رابطه خود وقفه ایجاد کنید و در این حین آلت تناسلی خود را محکم فشار دهید تا مواد منی به عقب بازگردند


  فشار دادن محل پرینه آلت تناسلی
  پرینه به محل اطلاق ما بین بیضه و معقد گفته می شود . هر زمان که به نقطه اوج ارضا شدن رسیدید بعد از خروج آلت تناسلی محل پرینه را محکم با انگشت فشار دهید . این عمل باعث برگشت آب منی می شود


  کنترل مراحل اوج لذت ارضا شدن
  اگر لذت بردن از رابطه جنسی تا ارضا شدن عددی ما بین 1 تا 5 را در نظر بگیریم شما باید همیشه احساست خود را در حدود عدد 3 کنترل کنید .


  شل نگاه داشتن مقعد
  یکی از راه های دیر انزالی مقعد خود را شل نگاه دارید این امر باعث کاهش انبساط آلت می شود و بسیار به دیر انزالی کمک می کند


  ‼️و نکته آخر برای آقایان
   بهتر است ابتدا همسر خود را ارضا کنید و سپس خود ارضا شوید این عمل دو استفاده را برای شما خواهد داشت ابتدا اینکه از لحاظ روانی می توانید روی ذهن خود کنترل ایجاد کنید و با استرس کمتری شروع به نزدیکی کنید . هر مقدار استرس کمتری داشته باشید دیر تر ارضا می شوید . و استفاده دوم هر زمان همسر شما ارضا شود توانایی این را دارد که مجدد شروع به نزدیکی کند اما اگر شما زودتر ارضا شوید توانایی جنسیتون تحلیل میرود و در نهایت امکان ارضا کردن همسر خود را نخواهید داشت

 • عوامل مؤثر بر طلاق

  عوامل مؤثر بر طلاق:

  مقدمه

  1-اعتیاد

  2-الکل

  3-دخانیات

  4-قمار

  5-ناهماهنگی طبقاتی

  6-خودفریبی

  7-ثروتهای بادآورده

  8-محکومیت طولانی مرد

  9-ناسازگاری و افسردگی­ها

  10-دخالت دیگران

  11-ازدواج­های غیررسمی و دور از عرف خانوادگی

  12-سنت­ها، باورها، پندارهای غلط

  13-عوامل اقتصادی

  14-نقش سواد و آگاهی در ناسازگاری

  15-عدم سازگاری با خویشاوندان

  16-تدلیس و خیانت

  17-سایر عوامل موثر بر طلاق

   

  پیوستها:


  درمان زودانزالی|درمان انزال زودرس|درمان استمناء|درمان خودارضایی|میکروپنیس|درمان عدم نعوظ|وازکتومی|

 • عواملی که سبب ترشح غیرطبیعی از واژن می شود

   

  عواملی که سبب ترشح غیرطبیعی از واژن می شود


  ●دیابت
  ●حاملگی
  ●عفونت
  ●دوش واژینال
  ●بعضی صابونها
  ●آنتی بیوتیکها
  ●اسپری های پاک کننده ناحیه تناسلی

 • قابل توجه زن و شوهر ها

  از کلیدهای ارتباطی استفاده کنید نه از قفل ها! به این مثال توجه کنید:

  قفل ها:
  تو نسبت به من بی توجه شدی!
  تو دیگر مرا دوست نداری!
  تو بلد نیستی با یک خانم چه طور رفتار کنی!

  وازکتومی|برگشت وازکتومی|ناتوانی جنسی|درمان ناتوانی جنسی|خودارضایی|درمان خودارضایی|استمنا|درمان استمنا|متخصص وازکتومی

  کلید ها:
  من به توجه تو نیاز داشتم و احساس کردم به من توجه نداری!
  من به محبت بیشتر تو نیاز دارم!
  من به این که به من بگویی دوستم داری نیاز دارم! دلم می خواهد با من این طوری صحبت کنی!
  من دوست دارم با من این طوری رفتار کنی! قفل ها و کلیدها هردو یک مطلب را بیان می کنند اما به شیوه ای متفاوت
   در واقع هر قفلی یک کلید دارد و هر کلیدی یک قفل که می توان شکل هرکدام را از دیگری دریافت.

   وقتی که شما درباره موضوعی از همسرتان انتقاد می کنید، وقتی قضاوت یا ادراک تان نسبت به وی را بیان می کنید، وقتی شما چیزی را به همسرتان گوشزد می کنید، شما در حال استفاده از قفل ها هستید و مطمئن باشید فضای گفت وگوی شما و همسرتان بسته و بسته تر خواهد شد و سرانجام به بحث و مشاجره خواهد انجامید
  اما کلید ها فضای گفت وگو را، هرچند غمگین یا منفی باشد، به سوی باز شدن و یافتن راه حل پیش می برد. وقتی شما از احساس و انتظارات تان صحبت و بیان می کنید به چه چیزهایی نیاز دارید، هم به خاطر بیان احساس تان سبک و راحت می شوید و هم به همسرتان نشان می دهید که چه کار باید بکند

  درمان خودارضایی

پاسخ بسیاری از مشکلات جنسی

جزئیات تماس

دکتر سعید محمدزاده:

تهران ، میدان رسالت ، ابتدای خیابان سمنگان ، پلاک 570

تلفن: 77455812 -77806668

همراه: 09121464661

ایمیل : info@drmohmadzadeh.com